с. Сміле. Смілівський НВК

І семестр 2017-2018 н.р.

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови (Карнаух Юля 8 клас).

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії  (Остапенко Сергій 10 клас).

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Остапенко Сергій 10 клас).

ІІ місце в ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (Карнаух Юля 8 клас).

ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (Остапенко Сергій 10 клас).

ІІ місце в районних змаганнях по кросу (Бартош Євген 11 клас) та учасник обласних змагань по кросу (командне І місце).

ІІ та ІІІ місця в районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».